Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Poszukiwani dziennikarze i redaktorzy - dołącz do WMASG.pl

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Czasem trudno w to uwierzyć, ale WMASG.pl powstał w 2001 roku i ma już 11 lat. Tak przynajmniej wynika z najstarszych podań, bo zakładając portal nie przypuszczaliśmy tego co nastąpi w ciągu następnych 10 lat i daty nie zanotowaliśmy. Portal, a wówczas prostą stronę małej ekipy na uczelnianym serwerze założyli studenci pierwszego roku i jednocześnie młodzi pasjonaci prawie nikomu nieznanego wówczas hobby. Wspólna pasja i rosnące grono osób wspierających ideę powstania ogólnopolskiego portalu sprawiły, że z czasem ze strony małej ekipy urósł ogólnopolski WMASG.pl z prawie 60 000 użytkowników, znany i ceniony również poza granicami kraju. Niemal od samego początku aktywnie portal tworzą Maniacy z całej Polski, czyniąc z WMASG.pl portal o prawdziwym ogólnopolskim charakterze. Tworzycie go także Wy udzielając się na forum.

 

Ogólnopolski charakter redakcji sprawia, że niewiele jest okazji do spotkania się, a jeszcze trudniej jest zebrać wszystkich w jednym miejscu, przed jednym fotografem. Dlatego za wyjątkowy sukces można uznać powyższe zdjęcie - od lewej: Borax, Victor, Promant Foka, Regdorn, Alex, Xie (fot. z archiwum WMASG.pl 2009 - demonstracyjne szkolenie Coyote ASG dla załogi portalu).

 

Wiele się zmieniło i jeszcze z pewnością zmieni, ale idea pozostaje ta sama - być niezależnym, opiniotwórczym i co najważniejsze pomocnym miejscem dla każdego kto zechce zacząć przygodę z airsoftem.

Lata lecą, portal się rozwija i załoga również, dlatego też ogłaszamy i informujemy, że nieustannie poszukujemy osób z pasją chętnych podjęcia współpracy stałej jak i freelancerów.


W szczególności poszukujemy:

- dziennikarzy i reporterów - osób ze wszystkich regionów kraju, które zdadzą relację z tego co się ważnego dzieje w ich okolicy, a także chętnych do stania się reporterami wojennymi na wyznaczonych imprezach w Polsce,

- newsmanów - osób lubiących być na czasie i wyszukiwać ciekawostki i świeże informacje airsoftowe, jak również z tematyki około airsoftowej i militarnej,

- testerów - osób ze smykałką techniczną i jednocześnie pisarską do pisania opisów replik i poradników,

- felietonistów i blogerów - wszystkich tych, którzy lubią pisać, piszą ciekawie i chcą się podzielić swoimi przemyśleniami z airsoftowym czytelnikiem w całej Polsce,

- tłumaczy - osób, które będą w stanie pomóc w tłumaczeniu tekstów na różne języki (szczególnie na język angielski).

 

Poszukujemy także:

Redaktora prowadzącego - osoba odpowiedzialna za obróbkę tekstów i ich publikację

 

Lubicie pisać, a może macie ciekawe pomysły, które chcielibyście i moglibyście zrealizować na łamach WMASG.pl? Jesteśmy zawsze otwarci na propozycje współpracy i nowe pomysły, piszcie! Czekamy na Was i cała rzesza Maniaków z Polski również!

Wiek nie ma znaczenia (studenci mile widziani), ani nawet profesjonalizm. Liczy się to co robicie, lubicie robić i wiecie, że robicie to dobrze. Załogę WMASG.pl tworzą pasjonaci.

 

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na adres info@wmasg.pl

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner