Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

WMASG.pl i Warbook - rozszerzenie współpracy

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Nie dało się nie zauważyć, że w ciagu ostatnich miesięcy współpraca z wydawnictwem Warbook nabrała tempa. Każda książka okazuje się hitem, któremu zawsze towarzyszy konkurs na łamach WMASG. Wspólnie z wydawcą uznaliśmy, żeby spróbować czegoś nowego i wykorzystać potencjał świetnego wydawnictwa i naszego stażu w polskim środowisku airsoftowym.

Czasopisma airsoftowe powstają w wielu krajach Europy, o świecie nie wspominając. Także w Polsce swojego czasu przez chwilę mieliśmy przyjemność czytać o naszym hobby na papierze. Niestety gazeta nie przetrwała próby czasu. Dało nam to do myślenia, sporo wody w Wiśle upłynęło i po kilku owocnych spotkaniach ze Sławkiem Brudnym z Warbook zdecydowaliśmy się podjąć temat tym razem WMASGowo.

Z przyjemnością informujemy, że nie dalej jak wczoraj podczas finalnego spotkania w hotelu Radisson w Krakowie podjęte zostały pierwsze kroki w kierunku wydania pilotażowych kilku numerów nowej polskiej gazety poświęconej głównie airsoftowi.

Miesięcznik, bo taką formę czasopisma uznaliśmy za odpowiednią, będzie zawierał obszerne artykuły poświęcone branży airsoftowej, porusząjce tematykę zarówno techniczną, jak i naszego środowiska. Nie zabraknie też felietonów autorstwa osób z wieloletnim stażem w naszym środowisku. Zgromadziliśmy autorów, będących bacznymi obserwatorami przemian jakie zachodziły w polskim airsofcie na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat. Oczywiście nie zabraknie także branżowych najciekawszych, szerzej opisanych nowinek z każdego miesiąca. Tutaj pole do popisu będzie miał zespół redaktorów poprowadzony przez Promanta.

W przeciwieństwie do WMASG gazeta będzie płatna, aby ukłonić się naszym Maniakom uznaliśmy, że pośród użytkowników portalu w dniu premiery rozlosowanych zostanie kilkadziesiąt kwartalnych prenumerat. Premiera przewidziana jest na lipiec sierpień tego roku.

 

warbook.jpgMedard Starzycki "Regdorn" i Sławek Brudny z Warbook

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner