Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Plebiscyt: The 3rd Airsoft Players Choice Awards

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Dobiega końca trzecia edycja międzynarodowego plebiscytu organizowanego przez serwis Popular Airsoft. Przez trzy lata udało się organizatorom stworzyć wydarzenie, o którym pisze większość popularnych serwisów i sklepów w świecie airsoftowym. 

Podobnie jak w ubiegłych latach dzięki Waszym głosom nie zabrakło także polskiego akcentu - w tym WMASG.pl. W pierwszej edycji WMASG.pl zyskał tytuł w kategorii "Best Non-English Language Airsoft News Website" (Najlepsza Nieanglojęzyczna Informacyjna Strona Airsoftowa). Rok później sprawiliście nam niespodziankę i do wspomnianej wyżej kategorii przyznaliście nam również Best Non-English Language Airsoft Magazine (Print or Digital) (Najlepszy Nieanglojęzyczny Airsoftowy Magazyn (drukowany lub cyfrowy). 

W tym roku Waszymi głosami zostaliśmy nominowani ponownie w kategorii Best Non-English Language Airsoft News Website - głosowanie trwa! 

Jeszcze tylko 5 dni dzieli nas od zamknięcia "urn" i poznania tegorocznych zwycięzców. Dokładnie 2 lutego, w sobotę zakończy się głosowanie na faworytów airsoftowców z całego świata. 

Czy i tym razem pokonamy inne serwisy z Francji, Rumuni, Argentyny i Hong Kongu? Wszystko w Waszych rękach!

 

MANIAKU! ODDAJ SWÓJ GŁOS!

http://playerschoice.popularairsoft.com

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner