Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Rozstrzygnięcie konkursu z okazji Prima Aprillis

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Jak co roku z okazji Prima Aprillis opublikowaliśmy serie newsów nieprawdziwych, a że wiemy, że Maniaków trudno jest oszukać musieliśmy postawić także gdzieniegdzie zasłonę dymną, co jak widać nam się udało skutecznie. Na 53 przysłane wiadomości tylko 6 było właściwych.  

Poza fałszywym newsem o Berylu ASG w Afganistanie, który większość uznała za nieprawdziwy, wskazywaliście najczęściej news o Panzerfaust w wersji ASG, który jak najbardziej jest prawdziwy.

Nomen omen o ile sam news o Berylu jest fałszywy, tak naszywka na ramieniu żołnierza, jest prawdziwa. Żołnierzem tym jest Szmerglu z naszej załogi, któremu życzymy bezpiecznego powrotu! 

Oczywistym, wydawało by się, oszukaństwem był news o AREK - automatycznym systemie moderacji komentarzy. Choć wielu by o tym zapewne marzyło, nie uruchamiamy takiego modułu... jeszcze :)

 

Podsumowując fałszywe newsy to:

Ciekawostki (http://wmasg.pl/pl/news/show/422175)

Automatyczny system moderacji komentarzy (http://wmasg.pl/pl/news/show/422196)

Beryl ASG w Afganistanie (http://wmasg.pl/pl/news/show/423063)

 

Ponieważ tylko jeden zwycięzca się podpisał zdecydowaliśmy się opublikować początki maili zwycięzców:

- domin...@...

- patryk_1...@...

- xrenj...@...

 

Zwycięzcy zostaną osobno poinformowani drogą e-mailową. Dziękujemy wszystkim za zabawę i serdecznie gratulujemy czujnym zwycięzcom!

Fałszywe newsy znikną z łamów naszego portalu. 

Już wkrótce kolejne konkursy! Zapraszamy!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner