Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

PATRONAT: Kontra operacja: Tyraliera

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Kontra operacja: Tyraliera (24-25.08) to już drugi zlot organizowany przez ekipę ASG Hunters na ich terenie w okolicach Myślenic (k. Krakowa). To co wyróżnia tą imprezę (poza wyjątkową ekipą :)) to przede wszystkim teren, który jest zdecydowanie bardziej... górzysty - Beskid Wyspowy. Działania graczy z wykorzystaniem pojazdów przewidziane są na terenie pełnym wzgórz, wąwozów i jarów.

 

Dodatkowo "Tyraliera", jak sami organizatorzy przyznają, jest mini-zlotem dedykowanym szczególnie dla maniaków pamiętających i lubiących zloty jakie, wydaje się, że obecnie zanikają. Zloty gdzie równie ważna jest integracja i zabawa i jednocześnie strzelanie.

 

Tradycja południowców mówi o gościnności, tak więc pierwszy dzień poświęcamy na zawody strzeleckie konkursy, dla chętnych jest również przewidziany mini scenariusz. Niedziela natomiast jest to całodzienna walka o dominację nad terenem.

 

Charakter ASG Hunters i atmosferę zlotu zdecydowanie oddaje poniższy fabularyzowany zwiastun nakręcony przez nich samych. Zdecydowanie POLECAMY!

 

Ze względu na teren impreza "pomieści" do 120 uczestników. Nocleg zapewniony jest w budynku przy kamieniołomie, przy którym jednocześnie jest przygotowana cała baza imprezy. Organizatorzy przewidują liczne konkursy i zawody oraz najważniejsze - przyjazną i wesołą atmosferę. 

 

Wpisowe:

- 40 zł do 31.07
- 60 zł od 1.08 do 17.08

  

Po więcej szczegółów zapraszamy na poniższe strony:

http://www.forum.asg-hunters.pl/viewforum.php?f=29 - strona imprezy i zapisy (wymaga rejestracji)

http://wmasg.pl/pl/events/show/452136 - wydarzenie w Kalendarzu Imprez WMASG

http://forum.wmasg.pl/topic/138960-kontra-operacja-tyraliera-24-25-sierpien-2013r/ - wątek na forum WMASG

http://www.asg-hunters.pl - strona organizatora

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner