Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

WOŚP 2014: Otwock

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Pissing Squirrels Team z Otwocka po raz drugi z rzędu wziął udział w zbiórce pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Kwestowanie rozpoczęliśmy od godziny 9:30 z Młodzieżowego Domku Kultury w Otwocku, gdzie mieścił się miejscowy sztab WOŚP.

 

Ze względu na dosyć nieprzyjemną aurę ulice świeciły pustkami, jednak około południa puszki powoli zaczęły się wypełniać.
Kwestowanie airsoftowe zdecydowanie spełniało swoje zadanie - wzbudzaliśmy ciekawość, sporo pytano nas na temat naszego hobby.
Bardzo miłym zjawiskiem byli zatrzymujący się na nasz widok kierowcy, żeby popytać o sprzęt, obejrzeć go z bliska czy zrobić sobie z nami zdjęcie. No i oczywiście wrzucić coś do puszki!

 

Po kilkugodzinnej zbiórce pieniędzy na terenie Otwocka udaliśmy się z powrotem w okolice sztabu, aby zbierać pieniądze już na samej imprezie organizowanej dla Wielkiej Orkiestry w Młodzieżowym Domu Kultury.

 

W sumie udało nam się zebrać około 900 zł, co w porównaniu z zeszłym rokiem jest wynikiem słabszym. Nie ma to dla nas jednak większego znaczenia, gdyż przyjemnością samą w sobie jest zarażanie innych naszym hobby, "oswajanie" ludzi z airsoftem oraz współpraca z miejscowymi władzami.

Cieszymy się, że udało nam się zagrać razem z Orkiestrą kolejny raz, mamy oczywiście nadzieję, że nie ostatni ;) Siema!

Fanpage FB Pissing Squirrels Team:www.facebook.com/PissingSquirrels

 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner