Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

WOŚP 2014: Częstochowa

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

W dniu 12.01.2014r. C.O.N.A. wraz ekipą Mad Wolves oraz S.A.R.T., wzięła udział po raz kolejny w zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP.

 

1012930_559647810794228_653138752_n.jpg

W tym roku już od godzin porannych, mimo niesprzyjającej pogody, z zapałem wzięliśmy się za rozstawianie namiotów, ustawianiu strzelnicy, oraz wystawianie naszego wyposażenia. Podobne jak w roku 2013, kwestowaliśmy wśród mieszkańców Częstochowy, których początkowo było niewielu, lecz wraz z upływem godzin przybywało.

Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Wiele osób robiło sobie zdjęcia z nami i z naszym sprzętem.

 

Padło również dużo pytań, o zasady działania replik, o ceny replik i o to gdzie nas można spotkać. Bardzo dużo osób chętnie korzystało z przygotowanej strzelnicy, gdzie już po niespełna godzinie, musieliśmy zmieniać baterie w replice.

 

Dla wielu osób zaskoczeniem był fakt, że nie jesteśmy jednostką wojskową, ale grupą zapaleńców promujących ten wciąż mało rozpoznawalny sport w Polsce, jakim jest właśnie Airsoft.

 

O godzinie 20.00 uczestniczyliśmy w światełku do nieba, na którym sami daliśmy ponieść się pozytywnej energii i utworzyliśmy "pociąg", który przeszedł pod sceną i który przyciągnął do Nas wiele osób, które tak samo jak my świetnie się bawiły.

 

Pozdrawiamy wszystkich wspierających WOŚP i dziękujemy za to, że było Was tak wiele. Siema!

Strona ekipy CONA: www.cona.czest.pl

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner