Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

WOŚP 2014: Kwidzyn

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaczęliśmy zaraz po godzinie 8:00, w składzie 8 operatorów ASPS i pani fotoreporter, bez której nasze zmagania nie zostałyby uwiecznione.

Kolejny już rok Finał miał miejsce w hali widowiskowo-sportowej KCSiR oraz na terenach podległych pod nią i całym mieście.

 

Zaraz po krótkiej odprawie w sztabie WOŚP przystąpiliśmy do organizowania wystawki sprzętu militarnego, naszych replik oraz strzelnicy.

 


Również do naszej dyspozycji mieliśmy UAZ'a wraz z kierowcą, który zabierał na przejażdżki chętnych przechodniów.

 

Nasz punkt cieszył się największym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców Kwidzyna, lecz nie zabrakło też osób w wieku średnim oraz starszych.

 

Nasza grupa prócz obstawiania strzelnicy wraz z wystawką, brała czynny udział w kwestowaniu na ulicach miasta oraz w różnych atrakcjach, jakie były przygotowane dla wszystkich odwiedzających. Między innymi braliśmy udział w biegu ulicznym "Walka z cukrzycą", próbowaliśmy swoich sił w strzelaniu z łuku, czy kosztowaliśmy przysmaków przygotowanych przez koło gospodyń wiejskich.

 

Na zakończenie dnia zostaliśmy poproszeni o uczestnictwo w symbolicznym "Światełku do Nieba" oraz pamiątkowym zdjęciu.

 

Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uważamy za bardzo udany. Cieszymy się, że mogliśmy wnieść swój wkład w zbiórkę pieniędzy, oraz że mieliśmy okazję pokazać się szerszej publiczności, przedstawić nasze zainteresowania i uzmysłowić innym czym jest Airsoft.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner