Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Nowa seria oporządzenia SPECOPS KDX

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

SPECOPS KDX

W ubiegłą niedzielę (26.01.2014) miała miejsce premiera najnowszej linii oporządzenia SPECOPS dedykowanej profesjonalnym służbom mundurowym. Na linię KDX składają się obecnie kydexowe kabury pistoletowe (9 modeli) i ładownice do pistoletów GLOCK® 17/19. SPECOPS jednak w planach ma już wypuszczenie kabur do pistoletów: 

- WALTHER® P99
- Heckler & Koch USP
- SIG SAUER® P226/P228

 

W ofercie pojawią się także kabury do popularnych na rynku noży, latarek i multitooli. Istnieje także możliwość wykonania zamówień nietypowych zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. 

 

Kilka słów o technologii wykonania ze strony producenta: 

Linia ta opracowana została w oparciu o technologię formowania materiału termoplastycznego a wszystkie jej składowe wykonywane są z najwyższą pieczołowitością i starannością. Technologia termo formowania przyjęta przez markę SPECOPS, oparta została o wykonawstwo form obrabianych urządzeniami numerycznymi sterowanymi komputerowo co gwarantuje szczegółowe odwzorowanie detali ale przede wszystkim 100% powtarzalność serii czego nie mogą zagwarantować producenci “garażowi”. 

Proces projektowania w całości oparty został na pracy z oporządzeniem w oryginalnej wersji w tym z bronią bojową co gwarantuje perfekcyjne spasowanie elementów z oporządzeniem służbowym. Wszystkie materiały jak i podzespoły użyte do produkcji w całości należą do pierwszej kategorii jakościowej dzięki czemu z pełną premedytacją gwarantujemy 5 letni okres gwarancji !!! 

To co ma wyróżniać nowe kabury to nieograniczona możliwość konfiguracji. Kabury można dowolnie łączyć ze sobą, a także ustawiać pod wybranym kątem. 

 

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.704255726274979.1073741842.114145935285964&type=1

 

PRE-ORDER

Obecnie przedsprzedaż linii KDX, jako wyłączny przedstawiciel SPECOPS (o czym pisaliśmy tutaj), prowadzi sklep Sprzętmilitarny.pl

 

 

 

Pan Paweł ze Sprzętmilitarny.pl poinformował nas także o poszerzeniu oferty oporządzenia z linii Ultralekkiej SPECOPS, ciągle dostępnych jeszcze tylko w przedsprzedaży. W stałej ofercie mają się pojawić od 14 lutego br. 

 

ULP1 Ultra Lekka Pojedyncza Ładownica Pistoletowa - SPECOPS

 

ULKBK Ultra Lekka Pojedyncza Ładownica Karabinowa - SPECOPS

 

Ultra Lekki Pas Patrolowy ULPP - Specops

 

 

Źródło:

http://sprzetmilitarny.pl

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.704255726274979.1073741842.114145935285964&type=1

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner