Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

WA M4 GBB - Powrót długich replik gazowych?

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.


Juz od jakiegoś czasu Western Arms informuje o pracach nad gazowym M4 z systemem Magna Blow Back (patent tej firmy). Konstruktorem repliki jest jeden z najbardziej znanych rusznikarzy airsoftowych na świecie - Tanio Koba, do tej pory specjalizujący się w modelach gazowych broni krótkiej.

Airsoft News podaje, że model wykonany będzie z ABSu. Wiele elementów, w tym komora zamkowa i komora spustowa (upper and lower receiver) to kopie dawnych matryc MGC, firmy obecnie znanej jedynie z napisów na klasycznych egzemplarzach starych modeli airsoftowych na rynku wtórnym.

Na stronie Western Arms (http://www.wa-gunnet.co.jp/) dostępny jest krótki filmik reklamowy produktu.

Przewidywana data premiery to jeszcze przed Bożym Narodzeniem 2007, ale źródła Airsoft News są bardziej pesymistyczne i mówią o styczniu - lutym 2008.

Długie repliki GBB stanowią klasyczny kanon airsoftu sprzed pojawienia się pierwszego AEGa (FAMAS Tokyo Marui w roku 1991). Do dzisiaj wielu starszych graczy zaczynających w latach osiemdziesiątych znacznie wyżej ceni sobie wrażenia z gry repliką GBB, a niektóre serie modeli z tamtych lat (system Battlemaster firmy JAC - szczególnie model Uzi DX) uważane są za wzory do naśladowania dla innych firm.

Źródło: www.blowback.de ; http://www.wa-gunnet.co.jp/

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner