Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Cybergun planuje przejąć brytyjski ToyTech

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.


Toy Tech jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością (LLC), która w roku 2006 zrealizowała z działalności podstawowej przychód w wysokości 3 mln USD przy EBITDA 10%. Współpracuje z nią 11 firm - 6 w Hong Kongu, 3 w Wielkiej Brytanii i 2 w Stanach Zjednoczonych.

Planowane przejęcie brytyjskiej firmy Toy Tech zakłada w efekcie między innymi rozwój sieci dystrybucji, rozwój nowych modeli i "synergie produkcyjne" oraz wniesienie aportem do Tech Group technologii patentowanej przez Cyberguna, m.in. technologii BAX i CYCLONE.

Finansowanie przejęcie odbywać się będzie w kilku etapach. Pierwsza wpłata to 1 mln USD, 50% w gotówce 50% w akcjach. Następne wpłaty będą wysokością uzależnione od wyników finansowych przedsiębiorstwa w trzech następnych okresach rozliczeniowych.

Szefowie obu firm wypowiadają się bardzo pozytywnie o perspektywach, jakie według nich niesie za sobą to planowane przejęcie.

Źródło: Hugin

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner