Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

M72A2 - chiński "Deepfire"

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.


Replika wygląda na kolejną chińską kopię produktów znanych marek, tym razem padło na Deepfire. W przypadku repliki Deepfire wydanie prawie 1000 zł za broń o właściwościach granatnika (LAW ładowany jest granatami M203/40mm), za to dużo mniej poręczną tak w strzelaniu, jak w przeładowywaniu wydaje się sporą kwotą. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że replika ta na polu walki będzie miała przede wszystkim znaczenie klimatyczne oraz raczej tylko w konkretnych scenariuszach.

Chińczycy wypuszczając swoją wersję w cenie "konkurencyjnej" mogą sprawić, że na naszych imprezach zamiast lepiej (np. znakomicie wykonane wyrzutnie na ostatnim Modlinie) lub gorzej przygotowanych samodzielnie wykonanych imitacji RPGów, zaczną częściej gościć niezwykle klimatyczne "prawdziwe" repliki.

Zdjęcia za Airsoftnews.eu:

[Powiększ][Powiększ]

Link do recenzji M72A2 (Special Version) Deep Fire na WMASG.pl:
http://www.wmasg.pl/zbrojownia/gazowe/154/law_m72a2_(special_version)/

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner