Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Nowy SCAR od Stara

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.
Nowa ekskluzywna wersja SCARa z granatnikiem waży ponad 5 kg. Do jej produkcji wykorzystano włókno szklane, aluminium, a także część elementów została wykonana ze stali (np. spust). Posiada standardowo 6-stopniową kolbę, w której mieści się wbudowana bateria 9,6V 1700mAh. Producent zwraca tu szczególnie uwagę na brak czasem trudnych do upchania kabli i wtyczek. Co w przypadku chęci podpięcia innej baterii? Warto też zwrócić uwagę na działający "Bolt Catch" czyli po załadowaniu magazynka, przed oddaniem kolejnych strzałów konieczne jest przeładowanie broni.

Rozbieranie repliki jest niezwykle proste i szybkie. SCARa można rozebrać w ciągu 30 sekund, a wymiana lufy trwa 5 sekund. Prezentację jak i inne filmy promocyjne można zobaczyć na stronie producenta.
[Powiększ][Powiększ][Powiększ]

[Powiększ][Powiększ][Powiększ]

[Powiększ][Powiększ]Replika dostarczana jest razem z magazynkiem o pojemności 140 kulek i jest dostępna w wersji piaskowej i czarnej.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner