Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Repliki KRYTAC Trident AEG

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Ciekawa informacja na temat nowego producenta replik wkraczającego na rynek europejski:

KRISS Group SA podała, że europejska premiera produktów z serii KRYTAC Trident AEG będzie miała miejsce w drugim kwartale 2015 roku.

Tytułem wyjaśnienia: firma Krytac, założona w 2013 roku, w południowej Kalifornii, podlega szwajcarskiemu producentowi broni KRISS Group SA. Krytac zajmuje się opracowywaniem i wytwarzaniem produktów dla odbiorcy w ramach szeroko pojętego strzelectwa sportowego. Oprócz akcesoriów jest to oczywiście broń palna, ale również repliki treningowe systemu ASG.

KRYTAC Trident stanowi serię modeli na bazie M4, których design i rozwiązania cieszą się w USA dużym zainteresowaniem. Chodzi tu również o odpowiedniki airsoftowe. Repliki te oraz nowe akcesoria mają być zaprezentowane w marcu na targach IWA w Norymberdze - wówczas podane zostaną także informacje na temat późniejszej dostępności tych replik na rynku europejskim oraz ich prognozowanych cen detalicznych.

Poniższy film Airsoft GI TV prezentuje modele serii KRYTAC Trident w ramach ekspozycji na targach Shot Show - mowa również o tym, które z nich będą dostępne w wersji ASG.

 

 

 

 

 

 

Źródła:

Airsoft GI TV

Popular Airsoft 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner