Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

SRC H&K 416 - nowe szczegóły

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

Nowe repliki SRC są w 3 wersjach z lufami: 267mm, 368mm, 407mm. Głowa cylindra i prowadnica sprężyny wykonane są z metalu. Z aluminium wykonano system szyn taktycznych, głowicę tłoka i cylinder. Wspomniane magazine catch, bolt catch, rączka przeładowywania i gear box wykonane są ze stali. Korpus jest metalowy.

 

Na stronie STTI repliki te już widnieją w nowościach i można tam przeczytać o kolejnych cechach. Waga replik waha się między 3300, a 3400g. Prędkość wylotowa kulki 0,2g wynosi 310-330 fps. Dodatkowo STTI dodaje sprężynę M120. Nowy H&K 416 będzie wyposażony w magazynek typu high-cap o standardowej pojemności 300 kulek. Na każdy inny rynek poza USA SRC mają mieć oryginalne oznaczenia H&K, o czym już wcześniej pisaliśmy.

 

Cena repliki w Hong Kongu wynosi około 310 USD. Ile będziekosztować u nas? Trzeba będzie poczekać jeszcze chwilę.

 

 


Źródła:

- AirsoftNews.eu

- STTI

-ArniesAirsoft FORUM

 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner