Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

A teraz coś dla fanów Blade Runnera!

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

M2019 C.S. BLASTER SNUB NOSE VER, to replika produkcji HWS. W ofercie tej firmy istniała już wcześniej replika Blastera, lecz była ona typu PFC (zasilana łuskami z 7mm kulkami). Teraz wypuszczono na rynek jego airsoftową wersję, zasilaną gazem. Waga repliki wynosi 920g.

Fani Blade Runnera, nie są już skazani na używanie Blastera tylko w grze komputerowej powstałej na podstawie filmu. Niestety jego cena nie jest niska - wynosi ok. 330 EUR. Pistolet, jak na razie dostępny jest tylko w sklepie http://www.hzbros.jp . Cóż to jednak jest dla prawdziwych fanów, chcących poczuć na własnej skórze jak to jest zwalczać androidów pistoletem M2019...

 

Warto dodać, że za zaletę tego pistoletu można uznać jego futurystyczny wygląd, uszczęśliwić to może nie tylko fanów Blade Runnera, ale także zwolenników LARPów z klimatach science-fiction.


Źródło: AirsoftNews.EU

 

AKTUALIZACJA

Większość pistoletu zrobiona jest z metalu, ale chwyt oraz część zakrywająca zamek wykonane są z ABSu. Z relacji użytkowników wiadomo, że jeden ze spustów (przedni) jest przykręcony na stałe i nie jest ruchomy. 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner