Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

DeepFire - pierwsze AEGi

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

Są to pierwsze AEGi tego producenta. Jak doskonale wiemy DF do tej pory dał się poznać jedynie od strony akcesoriów, granatów i wyrzutni M72A2. Nowe repliki DF zostały zaprezentowane na tegorocznych targach IWA. Cechą podstawową, na którą zwrócono nam uwagę było ich dokładne wykończenie. Po wzięciu ich do ręki rzeczywiście nic nie trzeszczy. AEGi posiadają metalowe body, rękojeść i chwyt zostały wykonane z wysokiej jakości plastiku, zaś wewnętrzne elementy z komponentów znanych z dotychczasowej oferty DF, takich jak zestaw tłoka z tytanową głowicą i zębami. O innych detalach na razie nam nic nie wiadomo, tym bardziej o potencjale do upgradu. Repliki w stocku mają 280 fps. Dostępne są trzy wersje M-ek: długa MRF-CX-Carbine, MRF-C-Carbine, MRF-C-CQB. Ich cena wynosi odpowiednio: 370 USD, 390 USD, 405 USD.

 

 

Źródło: Redwolf Airsoft

 

 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner