Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

D-Day na Pomorzu - scenariusz historyczny

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

Aby wziąć udział w scenariuszu jest wymagana historyczna stylizacja stroju i sprzętu. Wszystko po to by maksymalnie oddać atmosferę tamtych czasów. Więcej na ten temat przeczytać można w odpowiednim wątku na forum pomorskim. Organizatorzy, grupa Paraglite z Trójmiasta, zapewniają o wykorzystaniu dużej liczby profesjonalnej i efektownej pirotechniki. Na terenie gry, "Legan", w grze przewidziane są liczne okopy, zasieki (m.in. szparagi Rommla), a także bunkry. W poprzednich latach wykorzystywany był także sprzęt zmechanizowany z czasów IIWŚ. Ze względu na miejsce rozgrywki scenariusz obejmuje zwłaszcza działania spadochroniarzy na tyłach Niemców.

 

Impreza jest organizowana cyklicznie co roku i, jak się zdążyliśmy dowiedzieć, w środowisku cieszy się bardzo dobrą opinią. Z tego też względu zdecydowaliśmy się ją także wesprzeć. Jest to niewątpliwie bardzo ciekawa odmiana imprez z wykorzystaniem airsoftu i jednocześnie godna większej uwagi. Impreza jest otwarta na wszystkich chętnych. Organizatorzy aktualnie spodziewają się 150 osób z Polski. Więcej szczegółów na naszym forum i na stronie organizatora.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner