Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Tomaszowo 2008 - nowe informacje

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

 

Już w czwartek zostanie otworzony Hangar Bar „Pod Stockowym Gearboxem”, w którym odbędzie się pierwsza impreza zapoznawcza. Organizatorzy przyjmują rezerwacje stolików. Wtedy też przybędzie już część załogi WMASG i kto będzie chciał, a jeszcze nie miał okazji będzie mógł z nami porozmawiać, napić się coli i ew. pożalić się ;) Wówczas też będzie można nabyć naszywki WMASG po specjalnej zlotowej cenie 13 zł. Szukajcie Regdorna albo Xie. Na piątek z okazji Święta Flagi przewidywany jest uroczysty apel oraz pokaz sprzętu zorganizowany dzięki 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej. Według najświeższych informacji na tegorocznym zlocie wykorzystany zostanie dodatkowo nowy teren lotniska. Będzie też działać kasyno, w którym będzie można zmarnować lub wygrać zarobione pieniądze ACU, a także przehandlować informację. To nie będzie jedyny taki "lokal" w świecie gry.

 

Organizator zapewnia także o profesjonalnie przygotowanych według wzorów wojskowych mapach, rozkazach, celach i systemie dowodzenia. Nowością będzie system kontroli checkpoint-ów i patroli (z nieoficjalnego źródła wiemy, że za wzór posłużył system stosowany na rajdach terenowych). W ciągu całej imprezy działał będzie catering, zaś w polu, jak co roku, zostanie wydana grochówka. Tym razem organizator nie zapomniał również o akcencie pamiątkowym, maniaków czeka tu miła niespodzianka, jednak uznając efekt niespodzianki za bardzo pozytywny, nie zdradzimy szczegółów...

 

Na forum zlotu została ogłoszona ankieta poświęcona zaproponowanym przez Eliasza zawodom Specnaz Arm Wrestling Contest Tomaszowo 2008. Chętni wzięcia udziału w piątkowych zawodach proszeni są o zgłaszanie się do Eliasza na mail eliasz(at)kozacki.pl.

 

 

 

Mapa organizacji terenu:

 


- wątek poświęcony imprezie na naszym forum

- strona zlotu (wymaga rejestracji)

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner