Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

ICS CXP - M-ka, ale nie taka zwykła

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

Koncepcyjny CXP jest najkrótszą po wersji "pistoletowej" M-ką w ofercie ICSa. Na niej też została oparta budowa CXP. Replika posiada przede wszystkim zupełnie nową składaną kolbę z 6 punktami regulacji. Front także "inny" jest wzmocniony i w tej replice nie ma mowy o jakichkolwiek luzach na łączeniu z metalowym body. Replika, podobnie jak L-ka przychodzi ze sprężyną M120 i rozpędza wystrzelone kulki do 395fps. Posiada również wzmocniony gearbox, co ponoć ma zapewnić swobodę upgradu.

 

Bateria (9,6V-1400 mAh) w replice została przewidziana w doczepionym (w zestawie) na szynach RIS pudełku imitującym celownik laserowy znany z oferty ICSa.

 

 

Parametry techniczne:

- długość: 695 mm (z kolbą złożoną: 595mm),

- waga: 2750 g,

- magazynek hi-cap: 450 kulek

 

Cena repliki w Polsce (Mad Onion) ma wynieść 1499 zł i należy się jej spodziewać, podobnie jak L-ki, na przełomie maja i czerwca. 

 

Źródło: Mad Onion

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner