Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

G&H - nowy polski producent!

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

Replika granatnika M79 wykonana jest w całości ze stali i dobrej jakości drewna (lakierowane: klon, orzech, jesion). Jest w całości rozbieralna. W modelu znaleźć można precyzyjnie wykonane (głównie ręcznie) części, takie jak elementy spustu, zamka, wyrzutnika łusek, ale nie tylko. Jak twierdzi producent w lufie został dodany element poprawiający zasięg i skupienie granatnika nawet o 50%.

 

Z granatnika można strzelać wszystkimi granatami 40mm, dostępnymi na rynku airsoftowym. Po "złamaniu" wyrzutnik łusek wysuwa zużyty granat tak, żeby bezproblemowo można było dokonać jego wymiany. Firma na zamówienie klienta oferuje oksydowanie repliki. W standardzie jest ona trzykrotnie malowana.

 

 

Założyciel firmy, 34-letni maniak, zamierza produkować dobre jakościowo i wytrzymałe repliki w rozsądnej cenie. Cena granatnika nie powinna przekroczyć 600 zł, a udzielona gwarancja trwa przez 24 miesiące.

 

Siedziba G&H mieści się w Warmińsko-Mazurskim w okolicy Olsztyna. Firma istnieje od 3 lat i w tym czasie zajmowała się głównie realizacją indywidualnych zamówień. Teraz, gdy środowisko airsoftowe się rozrosło, postanowili wejść głębiej w polski rynek. Są otwarci na propozycje maniaków.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner