Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Back to School czyli powrót do szkoły z Gunfire

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Back to School to nasza nowa promocja, która ułatwi Wam przygotowania do jesiennych strzelanek. Tym razem mamy dla Was zniżki sięgające od 10% do 30% na wybrane produkty z naszej oferty. Jak już pewnie dobrze wiecie, nie jest to koniec możliwości - wystarczy, że zapiszecie się do naszego newslettera. W ten sposób dwa razy w tygodniu dostaniecie od nas indywidualny kod rabatowy, który da Wam jeszcze 5% zniżki. Co najlepsze

- łączy się z innymi promocjami!

 

Back to School w Gunfire

 

A co jeśli chodzi o produkty? Tym razem będzie ich aż ponad 1500!

Zadowoleni powinni być miłośnicy replik, gdyż wśród przecenionych towarów znajdziecie giwery Amoeba, A&K, LCT, CYMA, GFC Guns, JG, KWC, WELL i Snow Wolf, a także wiele innych.

 

Back to School w Gunfire

Back to School w Gunfire

Potrzebujecie uzupełnić i odświeżyć wyposażenie taktyczne? Świetnie się składa, bo na promocję trafiają wybrane produkty GFC Tactical, Condor, Emerson, Ultimate Tactical i TMC!

 

Back to School w Gunfire

Back to School w Gunfire

Back to School w Gunfire

A jeśli Wasza replika potrzebuje nowych części i akcesoriów, możecie bez wahania zagłębić się w dużą liczbę produktów SHS, Element, AIM-O, FMA, Lonex i nie tylko!

 

Zapraszamy: http://bit.ly/2cqPJwL

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner