Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Nieoryginalne produkty - oświadczenie sklepu

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

Oświadczenie sklepu:

W dniu wczorajszym ostatecznie zakończyliśmy weryfikację produktów. Wyniki przeprowadzonej weryfikacji jednoznacznie wskazują na to, że nasza firma padła ofiarą oszustwa. W związku z tym zerwaliśmy wszelkie kontakty handlowe z dostawcą w/w części.

Wszystkich naszych klientów przepraszamy za wprowadzenie w błąd. Jednocześnie informujemy, że w przyszłości dołożymy wszelkich starań, aby takie sytuacje nie miały miejsca, a firmowe produkty dostarczane będą tylko z autoryzowanych źródeł.

 

Informacje na temat reklamacji i procedury reklamacyjne można przeczytać na stronie sklepu. Wedle tych informacji nikt nie powinien zostać poszkodowany i dodatkowo sklep oferuje poszkodowanym klientom bony rabatowe w wysokości 20 zł. Szczegóły na stronie Gunfire.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner