Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Black Madness w Gunfire

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Black Friday brzmi nieźle, ale my zadaliśmy sobie jedno bardzo ważne pytanie - po co robić świetną promocję, która potrwa jeden dzień, skoro może trwać aż sześć dni? Nie znaleźliśmy żadnych dobrych argumentów, więc sprawa jest przesądzona: Black Madness w Gunfire trwa od czwartku 23.11 aż do poniedziałku 28.11!

 

Black Madness w GunfireA co właściwie obejmuje promocja?

Zacznijmy od kilku liczb:

- przeceniamy dla Was ponad 6 000 produktów - pełen przekrój z naszej oferty!

- zniżki sięgają nawet 90%!

- promocja obejmuje wybrane produkty z ponad 200 marek!

 

Black Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w GunfireBlack Madness w Gunfire

 

Brzmi nieźle? To poczekajcie tylko, aż zobaczycie pełną listę przecenionych towarów! Wśród nich znajdziecie m.in. G&G, E&L, Specna Arms, CYMA, WELL, LCT, SHS, Electro River, Theta Optics, ALTA Tactical, WE, Rockets, PolarStar, Modify, Mechanix, KJW... Dość długo by wymieniać, sugerujemy więc żebyście sami zobaczyli naszą pełną ofertę!

 

Weźcie udział w Black Madness w Gunfire!

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner