Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Gunfire: dostawa i nowości w ofercie

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

GFC Tactical

Na magazyn właśnie wpłynęła duża partia oporządzenia marki GFC Tactical. W dostawie znajdziecie kamizelki, ładownice, plecaki, kominiarki, systemy hydracyjne i wiele, wiele innych. Do oferty wrócił między innymi sprzęt w polskim kamuflażu Pantera Leśna.

 

 

3.PNG

 

Tactical Game Innovation

Właśnie uzupełniono stany magazynowe granatów rosyjskiej marki Tactical Game Innovation. Granaty opracowane przez TGI pozwalają podnieść rozgrywkę airsoftową na wyższy poziom, dzięki realistycznemu systemowi pocisków różnego typu, wystrzeliwanych przy użyciu dedykowanej łuski do granatników M203 oraz GP-25. 

 

4.PNG

5.PNG

 

Nuprol

Dostawa od firmy Nuprol również dotarła do sklepu. Znajdziecie w niej serię replik Delta AEG będących absolutną nowością na rynku, solidne walizki Hard Case do transportu broni / replik oraz linię najnowszych kulek RZR, zarówno klasycznych, jak i BIO oraz Tracer.

 

6.PNG

7.PNG

8.PNG

9.PNG

 

Mactronic 

W najnowszej dostawie od Mactronic jak zawsze znajdziecie wiele świetnych modeli mocnych latarek - zarówno taktycznych z opcją montażu na broni, jak i kieszonkowe światła EDC czy czołówki outdoorowe.

 10.PNG

11.PNG

 

Helikon

Na magazyn trafiła także dostawa produktów marki Helikon. Znajdziecie w niej odzież taktyczną taką jak kurtki, spodnie czy polary, a także wiele nowości z linii Bushcraft, Medical i Range.

 

12.PNG

13.PNG

 14.PNG

15.PNG

 

Mora

Pojawiła się również dostawa noży ze stałą głownią szwedzkiej marki Mora.

 

16.PNG

17.PNG

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner