Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

G&G World Cup Shooting Competition

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

G&G World Cup Shooting Competition 

G&G World Cup Shooting Competition to inicjatywa G&G mająca promować airsoft od strony mniej militarnej, jako sport i atrakcyjną formę aktywnego spędzania wolnego czasu. Co do zasady nieco przypominają popularne IPSC, jednak strzela się do specjalnych, świecących celów z oferty G&G. Tor wymaga współpracy i zgrania między startującymi dwoma zawodnikami. Jak mówią nasi rozmówcy z G&G, na tle coraz popularniejszego strzelectwa z broni palnej istotne jest by również zachęcać nowe osoby do airsoftu. Trzeba przyznać, że G&G bardzo aktywnie działa na rzecz popularyzacji airsoftu, jako sportu na świecie.

W ramach organizowanych przez G&G mistrzostw odbywają się lokalne eliminacje. Te w Polsce odbyły się podczas tegorocznego GFPOINT 2017. Dwójka szczęśliwców (Łukasz Mućwicki i Łukasz Pasiut) pojedzie na Tajwan już czerwcu. Trzymamy za nich kciuki!

Zawody odbędą się w Taipei Expo Park, w stolicy Tajwanu, w dniach 9-11 czerwca bieżącego roku.

W galerii poniżej znajdziecie przykładowy tor ustawiony w siedzibie G&G w Taichung.

 

Zobacz również

G&G World Cup Shooting Competition - polskie eliminacje

Oficjalna strona G&G World Cup Shooting Competition

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner