Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Podnieś celność na wyższy poziom z ofertą Bull's-eye od Gunfire

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Bull's Eye w Gunfire

Autumn Sale trwa w najlepsze, a my postanowiliśmy nagrodzić wszystkich naszych Klientów dodatkową obniżką cen. Kup jedną z wybranych replik uznanej marki G&G i skorzystaj z rabatu nawet do 40% na jeden z wyselekcjonowanych przez nas kolimatorów od Theta Optics. Dzięki naszej specjalnej ofercie będziecie mogli wyposażyć się w doskonałej jakości replikę i dodać do niej kolimator w bardzo obniżonej cenie, który idealnie sprawdzi się we wszystkich arisoftowych strzelankach. 

Poniżej przedstawiamy kilka proponowanych zestawień, które pozwolą Wam zobaczyć ile możecie zaoszczędzić w ramach naszej nowej oferty.

 

Bull's Eye w GunfireBull's Eye w GunfireBull's Eye w GunfireBull's Eye w Gunfire

Regulamin oraz listę dostępnych modeli znajdziecie tutaj:http://bit.ly/2yXiAiY

Nie zapomnijcie sprawdzić ciągle trwającej jesiennej wyprzedaży. W sklepie czeka na Was jeszcze mnóstwo ciekawych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://bit.ly/2ga9DLB

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner