Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

ASGshop.pl kończy działalność

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

ASGShop.pl powstał w 2005 roku w Rudzie Śląskiej i założony został przez pasjonatów, wówczas aktywnych airsoftowców działających przy i w ramach słynnej Formacji Śląsk. Był jednym z pierwszych sklepów i nielicznych z tamtych czasów, który utrzymał się na rynku aż do dzisiaj, konsekwentnie trzymając w ofercie głównie sprawdzone i dobre marki, w szczególności Systema, której też byli przedstawicielem w Polsce. ASGShop.pl słynął jednak także z uznanego i zaufanego serwisu.

 

ASGShop.pl kończy działalność

Na przestrzeni lat ekipa ASGShop.pl obok pasji airsoftowej rozwijała pasje strzeleckie, czym obecnie się zajmują Celina z Konarem, odnosząc przy tym niemałe sukcesy na arenie międzynarodowej w IPSC.

 

Celina Pawlik IPSChttps://www.facebook.com/celkaipsc/

 

Marcin Gałązka IPSC

https://www.facebook.com/galazkamarcin/

 

Konar także stał się twarzą Arsenal Firearms, mając równocześnie wkład w modyfikacje broni z oferty tego producenta. Jest to najlepszym przykładem, że przygoda z airsoftem może zapoczątkować pomysł na życie. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Coś się kończy, coś się jednak też zaczyna. Obok ASGShopu Celina równolegle rozwijała swoje nowe dziecko, jakim jest Dynamite Outfit. Nowe koszulki termoaktywne i sportowe Dynamite Outfit z wzornictwem bezpośrednio lub luźno związanym ze strzelectwem i tematyką militarną z pewnością już widzieliście w niejednym sklepie. Jeśli widzieliście nasze załogowe koszulki - za nie również odpowiada Dynamite Outfit. Polecamy!

 

Dynamite Outfithttps://dynamiteoutfit.pl/

 

 Dynamite Outfit

Dynamite Outfit 

Zachęcamy Was do skorzystania z okazji, jakich jeszcze obecnie pełno w ofercie ASGShop.pl. Zniżki sięgają nawet 80%, a w ofercie sklepu znajdują się rzeczy czasem nie do dostania u innych sprzedawców.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą Dynamite Outift!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner