Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

MA2018: Ruszają zapisy na Misję Afganistan!

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Misja Afganistan 2018

Przygotowania do każdej Misji Afganistan ruszają niedługo po zakończeniu poprzedniej edycji. Nie inaczej jest w tym roku. Gdy ledwo zdążył opaść kurz w Szańcu po edycji MA2017, ruszyła ankieta i dyskusja, mająca na celu wyłonić opinie, wyciągnąć wnioski i wnieść poprawki do kolejnej edycji. Organizatorzy podkreślają, że zawsze chętnie wysłuchują uwag uczestników zarówno tych pozytywnych, jak i tym chętniej krytycznych, bo dzięki nim impreza może być poprawiona.

 

Misja Afganistan 2018 - ANPMisja Afganistan 2018: Formularz rejestracyjny - ANP

Charakterystyka

 

 

Misja Afganistan 2018 - Military PoliceMisja Afganistan 2018: Formularz rejestracyjny - Military Police

Charakterystyka

 

 

 

Misja Afganistan 2018 - CywileMisja Afganistan 2018: Formularz rejestracyjny - Cywile

Charakterystyka

 

 

Na szersze podsumowanie aktualnych informacji publikowanych na fanpagu imprezy przyjdzie jeszcze pora. Tym czasem w tym momencie trwa rekrutacja do poszczególnych frakcji, a także dzisiaj o godzinie 20:00 zostanie otwarta pełna rejestracja. Zwykle wejściówki kończą się bardzo szybko, wobec czego nie warto zwlekać! Limit miejsc: 998...

 

Misja Afganistan 2018 - Rejestracja(FORMULARZ REJESTRACYJNY POJAWI SIĘ NA OFICJALNEJ STRONIE I FANPAGE'U IMPREZY O GODZINIE 20:00)

 

Przeczytaj SPRAWOZDANIE: Misja Afganistan 2017,a także zobacz jak było w tym roku i posłuchaj wywiadu z Danielem i Badzikiem, organizatorami Misji Afganistan!

 

 

 

Zobacz również

Oficjalna strona Misji Afganistan

Oficjalny Fanpage

Grupa dyskusyjna przygotowawcza do zlotu

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner