Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

AVATAR: nowy airsoftowy granat gazowy na rynku

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

AVRGRD-D-0001-1L_2.jpg

AVRGRD-D-0001-2L_2.jpg

 

Granat składa się z dwóch części - skorupy (SKINZ) oraz rdzenia (CORE). Skorupy różnią się między sobą wyglądem oraz sposobem w jaki rozpraszają kulki, natomiast rdzenie - sposobem działania "zapalnika". Dzięki temu możliwe jest uzyskanie bardzo wielu konfiguracji granatów, w zależności od osobistych preferencji oraz potrzeb użytkownika. 

 

AVRGRD-D-0001-3L_2.jpg

AVRGRD-D-0001-4L_1.jpg

AVRGRD-D-0001-5L_1.jpg

 

Jeśli chodzi o wykorzystane materiały, to skorupy wykonane są z mieszanki tworzywa z włóknem szklanym. Elementy rdzenia natomiast wykonane są z aluminium oraz stali.  Granaty ładowane są przy pomocy Green Gasu. Konstrukcja mieści 75 kulek, które wystrzeliwane są z prędkością wylotową około 150 fps

 

AVRGRD-D-0001-7L_2.jpg

 

W zestawie z granatem otrzymamy także nieśmiertelnik z logiem producenta oraz dwie zapasowe uszczelki. 

 

AVRGRD-D-0001-6L.jpg

 

W przyszłości do oferty producenta trafi także szeroka gama dodatkowych skorup, które będzie można nabyć osobno. Granaty AVATAR dostępne są w sklepie RedWolf Airsoft za kwotę 99 dolarów

 

 

 

Źródło:

RedWolf Airsoft

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner