Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

OGŁOSZENIE: Wiadomości na Giełdzie działają tak jak dawniej

Zebrało się już kilka miejsc, gdzie zgłaszacie nam uwagi i sugestie dotyczące nowej wersji portalu. Nie wszystko poszło zgodnie z planem, ale też nie zakładaliśmy bezproblemowego startu. Nowy WMASG to przedsięwzięcie zaplanowane na dłużej. Najważniejsze teraz dla nas, to zamknąć wersję beta podstawowego poziomu. W ostatnim czasie poprawionych zostało kilka szczególnie uciążliwych i trudnych do wytłumaczenia błędów. 

Przede wszystkim - wiadomości na Giełdzie zaczęły normalnie funkcjonować. Od teraz osoby zainteresowane kontaktem z osobą wystawiającą, wysyłają jej Prywatną Wiadomość w ramach WMASG, a nie e-mail, co było rozwiązaniem tymczasowym, a niestety się przeciągnęło dłużej, nad czym ubolewamy.


Ogłoszeń przybywa. Zapraszamy do korzystania Giełdy WMASG!


Druga istotna sprawa, to kwestia uciążliwego wylogowywania. Od teraz osoby, które nie chcą się co chwilę logować, co szczególnie było uciążliwe na smartfonach, nie będą musiały tego robić. Nie będzie też już sytuacji, że z jednej strony nie jest się zalogowanym na WMASG, a na forum technicznie jest się zalogowanym. 

Zgłaszaliście nam też problem z formatowaniem treści komentarzy na wersji mobilnej - zostało to poprawione.

Uciążliwe też mogło być wyłączane pole dodawania komentarza, po kliknięciu poza nie. Teraz można do woli przemieszczać się po zakładkach i oknach aplikacji, bez ryzyka przypadkowej utraty tworzonego komentarza. 

Wróciło też blisko 400 starszych artykułów, które podczas transferu stały się niewidoczne.


NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner