Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Lufy Edgi'ego w rękach redakcji WMasg.pl

20.11.2014Author: DobryAdded by: DobryDobrodziejComments: 83
Author:
DobryDobrodziej
Rekonstruktor Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca, fan Warhammera 40 000 i nasturcji z rodziny Tropaeolum

Już od jakiegoś czasu jesteśmy w posiadaniu kilku bardzo specyficznych luf precyzyjnych marki Edgi. Co w nich wyjątkowego? Jak wypadają na tle konkurencji? O tym przeczytacie już niedługo!

Na rynku jest wielu producentów wytwarzających lufy precyzyjne do naszych replik, jednak tylko kilku wyróżnia się prawdziwie wysoką jakością wykonania. Do tej grupy chce dołączyć Edgi ze swoimi produkowanymi na indywidualne zamówienia lufami. Lufy te dostępne są w tej chwili tylko u jednego dostawcy (Topguns.eu), występują za to w bardzo wielu wariantach (różne średnice wewnętrzne oraz długości). Dostępna jest także wersja z portami, które mają powodować znaczny spadek turbulencji lotu kulki zaraz po opuszczeniu lufy. Czy faktycznie tak jest? Dowiecie się już niebawem czytając nasz test! 

Na zachętę kilka zdjęć luf, które będziemy dla was testować. Jeśli chcielibyście byśmy w teście zwrócili na coś konkretną uwagę, piszcie o tym w komentarzach!

Galerie

Oceń i skomentuj

Loading...