Loading...
This article comes from the old version of WMASG, therefore display may deviate from the standards of the current system.

Airsoft Surgeon Model 34 Red Knight

26.05.2015Author: PromantComments: 12

Airsoft Surgeon wprowadził do oferty kolejną replikę gas blow back broni krótkiej - SAI Model 34 Red Knight.

Moda na broń (i repliki) w kolorystycznym zestawieniu czerni z czerwienią - rozwija się w najlepsze, czemu uległ również Airsoft Surgeon, wprowadzając do oferty kolejną replikę hi-endową typu gas blow back. Jest to replika broni krótkiej - custom SAI Arms Model 34, Red Knight.

 

 

AS-GBB-213-1L.jpgAS-GBB-213-2L.jpg 

 

Pistolet, w cenie 880 USD, bazuje na produkcie Tokyo Marui. Posiada metalowy zamek wykonany na maszynach CNC oraz wewnętrzną lufę precyzyjną 6.02 mm. Lufa zewnętrzna wykonana jest z miedzi. Szczerbinka jest demontowalna i może być zastąpiona dowolnymi przyrządami celowniczymi. 

Airsoft Surgeon wyspecjalizował się w produkcji bardzo dokładnych replik broni firmy Salient Arms. Jedyną zmianą przez niego wprowadzoną, w stosunku do pierwowzoru, jest wspomniane zestawienie kolorów. Replika przygotowana jest do szybkiego celnego strzelania, może zatem znaleźć zastosowanie w AIPSC. 

Pistolet charakteryzuje się bardzo silnym blow backiem, waży 820 g i ma długość 210 mm. W komplecie magazynek o pojemności 21 BB. Generowana prędkość początkowa pocisku: 350 fps.  

 

 

AS-GBB-213-3L.jpgAS-GBB-213-4L.jpgAS-GBB-213-5L.jpgAS-GBB-213-6L.jpgAS-GBB-213-7L.jpg

 

 

Źródła:

RedWolf Airsoft

Popular Airsoft

Oceń i skomentuj

Loading...