Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Airsoft Soldier nr 2 u Capriego

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

O Airsoft Soldier piszemy, bo jest to pismo warte uwagi. W dobie panowania kolorowych pism, w których przeważa reklama i grafika wszelaka, mimo przybycia nieco więcej reklam w Airsoft Soldier nadal dominuje zdecydowanie treść. Pismo od początku zrobiło na nas pozytywne wrażenie. W nowym numerze na 68 stronach przeczytać można sprawozdanie z tegorocznego Berget 6 w Szwecji, choć jest to relacja z punktu widzenia Finów, stanowiących odrębną i hermetyczną stronę konfliktu, to w części nawiązuje do zeszłorocznej edycji, która się mocno posypała, o czym także my pisaliśmy (zobacz sprawozdanie z Berget 5 "The end of Europe"). W tym roku ponoć było lepiej. Jak? Odsyłam do Airsoft Soldier #2. Poza tym w drugim numerze znalazł się obszerny i wyczerpujący test chińskiej serii M249 A&K (niemal 7 stron), opis Type 97B Real Sword, przedstawione zostały techniki strzelania z pistoletów, a także wiele interesujących materiałów, jak wywiady i prezentacje grup i środowisk (airsoft w Holandii), opis oporządzenia i granatów (w tym słynne już Tornado).

 

Airsoft Soldier normalnie kosztuje 6 EUR, w Polsce u naszego wyłącznego dystrybutora (Capri ASG) 20 zł. Teraz jednak obowiązuje promocja i wszyscy, którzy nie nabyli jeszcze ubiegłego numeru mają szansę zaoszczędzić "kilka" złotych. W ofercie Capri można teraz nabyć dwa numery w cenie 24 zł!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner