Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Sklepy: nowa siedziba 6mm (Częstochowa)

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

 

Sklep z powierzchni starego lokalu 30m2 urósł do 80m2 (nie licząc powierzchni pomieszczeń biurowych, magazynowych, serwisowych i części socjalnej). Poniżej prezentujemy otrzymane od sklepu zdjęcia:

 

 A tak oto nową siedzibę opisują przedstawiciele 6mm:

 

Po wejściu do sklepu pierwsze co rzuca się w oczy to ekspozycja z AEG-ami. Wszystko ładnie i estetycznie powieszone, podzielone według modeli. Dalej widzimy wywieszone różnej maści oporządzenie. Kamizelki, ładownice, ochraniacze, pasy i wszystko inne, czego potrzeba by się ładnie lansować na strzelance ;-). Wchodząc głębiej trafiamy na wielką ladę zza której szczerzy się do klienta radosna obsługa. Zawsze chętni do pomocy i gotowi doradzić w wyborze najlepszej  „zabawki”. Po drodze można przystanąć i popodziwiać gablotę z optyką i różnymi innymi drobiazgami. W 6mm niemal każdy kupi mundur jakiego pożąda. Od polskiego moro po woodlandy i DPMy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przy okazji rzuca się w oczy (i uszy) dość nietypowy ale na pewno bardzo klimatyczny system nagłośnienia. Z wojskowych megafonów sączy się muzyczka, a czasem różne inne dźwięki. Kupując mundur mamy oczywiście możliwość przymierzenia go. W sklepie jest spora przymierzalnia więc nie ma problemów z przymierzeniem garderoby. 6mm dysponuje ponadto NAPRAWDĘ sporym wyborem replik broni krótkiej, dostępnej w różnych cenach. Całości dopełnia szeroki wybór części tuningowych wiodących marek. Na samym końcu sklepu znajduje się miejsce, gdzie klient może sprawdzić działanie swej nowej repliki jak również może zostać zaznajomiony z zasadami działania replik ASG. Bezmiar powierzchni to właśnie to czego brakowało w starej siedzibie. Teraz można spokojnie oglądać towar i dokonywać zakupów bez ścisku i tłoku. Oficjalne otwarcie odbyło się 20 grudnia w sobotę, jednak obyło się bez szumu i fanfar. Jak to komentuje szef, Tomasz Bekus: „6mm nigdy nie było lansownią. Nie stawiamy na szum i wielki rozgłos. Nie znaczy to jednak, że stoimy w miejscu i nie zamierzamy się rozwijać.”

 

Z okazji otwarcia do końca roku w sklepie stacjonarnym i internetowym obowiązuje świąteczny rabat na wszystkie towary - 20%.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner