Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

UWAGA! Guarder C4 i ich kopia

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

W wyniku wypadnięcia jednej z szyb z modelu C4 (okulary kupione rok temu na WGC), po trafieniu z repliki o prędkości wylotowej około 350-370 fpsów i odległości około 20 metrów, jeden z naszych pomorskich kolegów wylądował w szpitalu i walczy o oko. Kulka trafiła w łączenie szyby z oprawą. Dmuchając na zimne, polecamy także sprawdzić inne, posiadane przez Was modele, pod kątem trwałości mocowania szyb w oprawie. 

 

Aby uniknąć przesadnej paniki, w odpowiedzi na niektóre komentarze treść powyższej wiadomości doprecyzowaliśmy. Informujemy również, że w najbliższym czasie zostanie przeprowadzony rzetelny i dokładny test okularów, które mogą budzić kontrowersje z racji ich konstrukcji, jak i test chińskich odpowiedników markowych okularów.

 

UWAGA! Prosimy o nie wszczynanie paniki i pochopne ocenianie okularów marki, której okulary są dostępne i sprawdzone na rynku od wielu lat. Przeprowadzimy testy i wówczas będziemy mogli powiedzieć czy problem dotyczy ogólnie modelu czy jednostkowego przypadku.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner