Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Coyote ASG - nowy sklep

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

 

Dokładna data uruchomienia sklepu nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że sklep ruszy w maju i jego start jest uzależniony od dostawy replik nowej marki z Hong Kongu Celcius Technology. Sklep będzie prowadził jedynie działalność wysyłkową, jednak będzie istniała możliwość umówienia się na osobisty odbiór towaru. Sklep ma siedzibę w Józefowie 1 km od granic Warszawy na linii otwockiej.

 

O Celcius Technology zdarzyło nam się już wcześniej wspominać, jednak nie było zbyt wiele konkretnych informacji. Firma rodem z Hong Kongu stworzyła kopię japońskiej PTW i właśnie kończy poprawioną CTW Generację 2. Według posiadanych przez nas informacji CTW nie jest typową chińską podróbką, lecz dokładną kopią, z pewnymi autorskimi rozwiązaniami, usprawniającymi działanie CTW. Podobno materiały są tej samej jakości, lub wyższej (np. body). Jak jest w rzeczywistości? Przekonamy się, gdy otrzymamy pierwszy egzemplarz do testów, wraz z pierwszą dostawą do Coyote ASG.

 

Przewidywana cena sklepowa Celcius Training Weapon w wersji CTW M4A1 MAX-I w Polsce wynosić będzie 2 900 zł. Sklep, jako polski przedstawiciel CT udzielać będzie rocznej gwarancji, a także będzie zapewniał naprawy serwisowe i gwarancyjne na miejscu w Polsce (producent nie udziela gwarancji na swoje produkty, poza 3 miesięczną gwarancją na wybrane części z serii, w których wykryto poprawiane właśnie wady). 

 

Pierwsza seria replik jest limitowana i istnieje możliwość, że może nastąpić przerwa w ich dostępności na jakiś czas. Repliki w przedsprzedaży cieszą się dużą popularnością na Zachodzie, ale i w Polsce, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy. 

 

W ofercie sklepu Coyote ASG będzie można dostać również produkty poniższych marek: 

- King Arms,
- Vega Force Company,
- Pantac Tactical Gear,
- oraz pakiety tuningu na częściach Modify oraz Laylax/Prometheus.

 

Strona sklepu Coyote ASG

Strona producenta Celcius Technology

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner