Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

IMPREZY: Tomaszowo 2009 - ostatnie przygotowania

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

Zloty w Tomaszowie w województwie Lubuskim to imprezy, które z roku na rok podnoszą swój poziom, pozostając przy tym przedsięwzięciem hobbystycznym i niekomercyjnym - od Maniaków dla Maniaków. Organizatorem jest grupa Team Delta, będąca rzeczywiście Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Miłośnikow Sportów Ekstremalnych, funkcjonującym przy Automobil Klubie Lubuskim.

W tym roku po raz drugi z dumą podejmujemy się patronowania tej szczególnej imprezy, a zapowiada się ona jak zwykle dużym wydarzeniem. Poza sobotnim strzelaniem, które niewątpliwie ubarwi szersze niż dotychczas wykorzystanie pojazdów wojskowych (w tym ponownie ciężkiego sprzętu), planowane są liczne atrakcje, w myśl idei dobrej zabawy dla uczestników.

Od pierwszych dni czynny będzie Hangar bar z jedzeniem i piciem. Grochówka tradycyjnie będzie serwowana walczącym w polu. Tradycją stała już się impreza taneczna zwana Tjelnieszka Party, a także od zeszłego roku organizowany przez FST Poznań Arm Wrestling czyli zawody w siłowaniu się na rękę, sponsorowane w tym roku przez również głównego partnera naszego portalu - Capri ASG.

 

Sponsor zlot

 


Tomaszowo 2008 - Tjelniaszka Party
 

 

Tomaszowo 2008 - Arm Wrestling (po walce finałowej)

 

 

Nowością w tym roku będzie Olimpiada Zlotowa w Pięcioboju Airsoftowym - czyli zawody współorganizowane przez nasz portal, z nagrodami sponsorowanymi przez Redwolf Airsoft z Hong Kongu. Uczestnicy zmierzą się w pięciu konkurencjach związanych mniej lub bardziej bezpośrednio z naszą zabawą. Jak zawsze na zlocie nacisk będzie na dobrą zabawę.

 

 

Sponsor zlotu


W ciągu kilku dni będzie można też usłyszeć koncert rockowy zespołu QU4TTRO, a także obejrzeć specjalny pokaz sprzętu i umiejętności Żandarmerii Wojskowej. Każdy z tegorocznych prawie 800 uczestników otrzyma też tradycyjnie już upominek zlotowy.

 

 

W trakcie zlotu rozstawione będą stoiska firm z branży militarnej i airsoftowej.

Tomaszowo na przestrzeni kilku lat urosło do rangi imprezy kultowej, mimo charakteru "na zaproszenie", ściąga co raz więcej chętnych. Na tym zlocie można spotkać najstarszych Maniaków, których niegdyś widywało się na zaprzestanych w 2004 roku ZMASG-ach. Na zlot oczywiście się wybieramy. Po powrocie nie omieszkamy przedstawić Wam należytego sprawozdania z wydarzeń od 21 do 24 maja z poradzieckiego lotniska - V Zlot ASG Tomaszowo 2009.

A w Tomaszowie? Trwają ostatnie przygotowania. Poza uporządkowaniem terenu obozu przed przybyciem gości, przygotowane będą także umocnienia polowe.

 

 

 

Forum zlotu

Wątek poświęcony imprezie na forum WMASG

Strona organizatora - Team Delta

Capri ASG - sponsor zlotu

Redwolf Airsoft - sponsor zlotu

Sprawozdanie z ubiegłorocznej edycji - IV Zlot ASG Tomaszowo 2008

Film promujący tegoroczny zlot

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner