Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Nowa generacja CTW

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

Pierwsza generacja CTW dopiero się pojawiła na rynku (w Polsce już została wyprzedana w przedsprzedaży), a producent wypuszcza zestawy poprawiające pierwszą wersję. Poprawione zostały m.in. zespół lufy wewnętrznej, komory hop-up oraz Electronic Control Unit (ECU). Warto zaznaczyć, że producent z Hong Kongu postarał się, aby każdy sklep sprzedający ich produkty mógł wymienić bez ponoszenia kosztów udoskonalone elementy.

 

Od Coyote ASG otrzymaliśmy informację o nowej rewolucyjnej lufie o nazwie "Reformation", a także jej zdjęcia. Przedstawiciel firmy Celcius, pani Elizabeth Lee, przekazała polskiemu dystrybutorowi zdjęcia nowych luf precyzyjnych, które zostaną umieszczone w każdym CTW generacji pierwszej oraz które będą standardowo już montowane w CTW generacji drugiej. Lufa dysponuje średnicą wewnętrzną 6,01 mm oraz specjalnym trójkątnym zakończeniem ze szczelinami odpowiedzialnymi za wyrównywanie ciśnienia w lufie. Niestety lufa nie jest kompatybilna z PTW Systema (wymagana jest wymiana także komory HU).

 

 

 

Nowa lufa pasuje do nowego systemu Hop-Up CTW. Nowa komora dysponować będzie mniejszą przestrzenią, przez którą może wydostać się powietrze oraz charakteryzuje się dokładniejszym prowadzeniem kulki przez komorę do lufy. Wszystkie elementy są wykonywane z wytrzymałych metali w technologi CNC.

 

Według zapewnień producenta wzrost celności repliki można nazwać rewolucyjnym. W ciągu najbliższego czasu testy zostaną przeprowadzone w Polsce przez dystrybutora, ale również dzięki uprzejmości Coyote ASG u nas możecie się niebawem spodziewać rzetelnego testu tej nowej na rynku repliki.


Zostaliśmy również poinformowani, że Coyote ASG wymieni wszystkim klientom, którzy zamówili dotychczas CTW generacji pierwszej, lufy wraz z komorami hop-up, jak też i ECU na egzemplarze generacji drugiej, bez zmiany kosztu repliki. W sklepie internetowym sprzedawane będą jedynie CTW generacji drugiej.

 

Źródła:

http://www.casg.pl

http://www.celciustechnology.com

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner