Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

PATRONAT: Nadchodzące imprezy

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

 

W roczpoczynającym się roku czeka nas wiele znakomitych imprez. Już za parę dni na Dolnym Śląsku odbędzie się organizowany przez Gunfire pierwszy w Polsce na taką skalę airsoftowy bieg na orientację. Po szczegóły zapraszamy na stronę imprezy GF POINT. Miesiąc później odbędą się urodzinowe manewry niezwykle aktywnej grupy województwa łódzkiego - BAT, manewry o kryptonimie "Mangusta 5" (szczegóły wkrótce).

 

STALKER - Zona Nysa 2

 

W kwietniu odbędzie się kolejna edycja imprezy osadzonej w realiach kultowej dla wielu z Maniaków, komputerowej gry, S.T.A.L.K.E.R.

 

Airsoftowy LARP odbędzie się od 9 do 11 kwietnia na Forcie Prusy i jemu przyległym poligonie w Nysie. O poprzednich dwóch edycjach możecie przeczytać w naszych sprawozdaniach. Organizację i przebieg imprezy szczególnie chwalą sobie uczestnicy, ceniąc stworzony przez organizatorów klimat, na który składają się nie tylko miejsce, przewidziane dla nich zadania, rekwizyty, ale i specjalnie przygotowana pod ten rodzaj rozgrywki mechanika. Nie bez znaczenia pozostaje zaangażowanie samych uczestników w przygotowanie do gry, o czym mogliśmy się przekonać podczas przeglądania fotorelacji z ubiegłych edycji (dyskusja na temat ubioru w Zonie na forum WMASG). Podczas kwietniowej edycji organizatorzy przewidują limit uczestników na poziomie 150 osób, przy zachowaniu minimalnego wieku uczestników 18 lat. Imprezie patronuje WMASG!

 

Wątek poświęcony imprezie na forum WMASG

Oficjalna strona imprezy

Sprawozdanie z poprzedniej edycji

 

VI Zlot ASG TOMASZOWO 2010

 

Zlotu w Tomaszowie nie trzeba nikomu przedstawiać. Impreza bezapelacyjnie jedna z najważniejszych w naszym środowisku. Zlot szczególny o niezwykłym klimacie, ściągający licznie najbardziej znane ekipy i postacie z Polski. W tym roku po raz kolejny organizatorzy przygotowują dla nas zmianę w mechanice gry. Impreza, podobnie jak przed rokiem jest na zaproszenie i tak samo odpowiedzialnymi za obecnych na zlocie są dowódcy 30-osobowych Task Force-ów. O zlotowych atrakcjach będziemy na bieżąco informować. Zapraszamy do regularnego śledzenia wątku poświęconego imprezie na naszym forum. Zlotowi patronuje WMASG!

 

Wątek poświęcony imprezie na forum WMASG

Oficjalna strona (forum) imprezy- wymaga rejestracji

Sprawozdanie z ubiegłorocznej edycji

 

Wszystkie imprezy szczerze polecamy!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner