Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

PATRONAT: Mangusta 5

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

BAT to jedna z największych i najaktywniejszych w województwie łódzkim ekip. Znani są z organizacji imprez od maniaków dla maniaków, gdzie nie tylko liczy się strzelanie, ale przede wszystkim atmosfera panująca w trakcie trwania imprezy. W tym roku obchodzimy czwarte urodziny Nietoperzy. Organizatorzy zapewniają o zwiększonej liczbie zadań dla uczestników, a także zwiększenie kompetencji, ale i odpowiedzialności dowódców oddziałów.

 

 


 

Impreza rozpoczyna się o 7:30 w sobotę, wówczas należy stawić się gotowym do boju przy rejestracji. Po strzelaniu oczywiście organizatorzy zapraszają na imprezę integracyjną. Przybyć jednak można już w piątek. Sponsorem głównym imprezy jest Capri ASG, a my z przyjemnością po raz kolejny obejmujemy Mangustę patronatem! Wstęp na imprezę, jak przystało na urodziny, jest darmowy.

 

Wątek poświęcony imprezie na forum WMASG

Strona organizatora

Relacja z ubiegłorocznej edycji

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner