Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

PATRONAT WMASG - Borneo 2010, Bitwa o Ardeny i PanzerFaust IV

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

 

Pierwsza w kalendarzu, bo 27 marca wypada stylizowana z historycznym scenariuszem Bitwa o Ardeny. Bitwa odbędzie się w znanym nam już z imprez BATu Pałczewie pod Łodzią. Jak WMASGowy wywiad donosi impreza cieszy się dużym uznaniem i popularnością w środowisku łódzkim i nie tylko. Informacje na temat imprezy można znaleźć nanaszym forum. Polecamy.

 

Drugiej imprezy nie trzeba już nikomu z Maniaków przedstawiać. Borneo zwane Majówką z ASG, trwające od 29 kwietnia do 3 maja. Impreza z niezaprzeczalnym własnym klimatem, rzeszą sympatyków, dla których impreza jest obowiązkową pozycją w kalendarzu imprez airsoftowych. Zapraszamy do wątku o imprezie na naszym forum, a także na forum na stronie imprezy.

 

 

Na koniec PanzerFaust IV, któremu w tym roku z przyjemnością udzielamy patronatu. Impreza spełnia wszystkie istotne dla nas wymagania, na które przede wszystkim składa specyficzny klimat i zasłużenie wyrobiona marka imprezy. 13-15 sierpnia rusza zatem IV już edycja Angrycko Calmlandzkiego konfliktu. Również polecamy i zapraszamy do wątku poświęconego imprezie na forum WMASG, a także na stronę zlotu.

 

 

Cieszy nas bardzo fakt, że jest w Polsce co raz więcej imprez, którym możemy patronować. Imprez tworzonych z myślą o świetnej zabawie, a także integracji polskiego środowiska airsoftowego.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner