Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

PATRONAT: Charlie Tango Whiskey

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

 

Załączamy oficjalną wiadomość od chłopaków z CASG, a także reklamówkę projektu:

 

Na forach i w internetowych serwisach airsoftowych pojawiły się informacje, że nasza firma uczestniczy w projekcie pod tajemniczą nazwą Charlie Tango Whiskey.

Chcielibyśmy potwierdzić, że jesteśmy inicjatorem projektu i jednym z jego głównych wykonawców. Oprócz nas w tym przedsięwzięciu uczestniczyli nasi przyjaciele oraz zaprzyjaźnione firmy.

Szczegóły projektu są jeszcze objęte tajemnicą i nie chcielibyśmy ich przedwcześnie zdradzać. Możemy jedynie napomknąć, że całe przedsięwzięcie kosztowało nas i wszystkich którzy z nami pracowali wiele pracy i wysiłku. Jeżeli interesują Was szczegóły zapraszamy na stronę internetową projektu lub na Facebooka, tam najszybciej poznacie najświeższe informacje dotyczące projektu. Możecie również przyłączyć się do naszej społeczności, którą wspólnie z przyjaciółmi tworzymy na Facebooku.

Link do projektu: http://www.charlietangowhiskey.com
Zostań fanem na Facebook: http://www.facebook.com/pages/Charlie-Tango-Whiskey/366402642749

Max Salamonowicz i Michał Wodzyński, Coyote ASG

 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner