Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

TOMASZOWO 2010: Piątkowe atrakcje

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

 

 

W okolicach południa, w piątek (28.05), odbędzie się Olimpiada Zlotowa w Pięcioboju Airsoftowym czyli kontynuacja zawodów zapoczątkowanych podczas ubiegłorocznej edycji Tomaszowa. W tym roku sponsorem atrakcyjnych nagród jest Action Sport Games, największy europejski dystrybutor sprzętu airsoftowego. Głównym organizatorem tegorocznych zawodów jest Team Delta, przy udziale załogi WMASG i nieocenionej pomocy Shannon Securities Inc. z Trójmiasta. Pośród konkurencji spodziewać się można, podobnie jak w ubiegłym roku biegu z repliką na dystansie 100m, strzelania dynamicznego bazującego na IPSC, strzelania precyzyjnego, rzutu granatem oraz konkurencji niespodzianki, będącej jeszcze w trakcie ostatnich ustaleń. W ubiegłym roku w zawodach wzięło udział 38 osób, wszystkich serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej zabawy także w tym roku. Szczegółowe informacje dostępne będą w punkcie rejestracyjnym.

 

 

 

Wieczorem zaś, po oficjalnej części otwarcia zlotu odbędą się zawody w siłowaniu się na rękę - Armwrestling, których sponsorem również w tym roku jest Capri ASG.

 

 

Wszystkich serdecznie zapraszamy do licznego stawienia się już w piątek i wzięcia udziału w obu zawodach!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner