Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

ROMB - oficjalne wsparcie WMASG

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

Obywatelski Ruch Miłośników Broni, zwany dalej "Stowarzyszeniem", jest dobrowolnym, samorządnym i trwałym zrzeszeniem, mającym na celu stworzenie forum współpracy wszelkich środowisk związanych z bronią: myśliwych, strzelców sportowych, kolekcjonerów, posiadaczy i sympatyków broni, oraz obronę ich interesów. Stowarzyszenie jest organizacją zajmującą się promowaniem pozytywnego wizerunku posiadaczy i miłośników broni palnej, upowszechnianiem kultury fizycznej i sportu - w szczególności strzelectwem rekreacyjnym, popularyzacją wiedzy o broni oraz działaniem na rzecz doskonalenia umiejętności strzeleckich i obronnych obywateli.

 

 

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się informacjami zawartymi, na ciągle powstającej stronie stronie ROMB, pod adresem: http://romb.org.pl

Polecamy także materiały zawarte w sekcji "Pobierz": http://romb.org.pl/index-4.php

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner