Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

RedWolf Airsoft z licencjonowanymi produktami własnej produkcji.

Jednym z kilku sklepów airsoftowych, które miały swoje stanowisko na targach IWA 2023 był RedWolf Airsoft. Obok prezentowanych replik producentów takich jak Tokyo Marui, ICS, Rossi, Krytac, GHK czy Vega Force Company przedstawili własne produkty.

Z współpracy marek Agency Arms, Lone Wolf i sklepu RedWolf Airsoft powstała nowa seria replik gazowych pistoletów.

Fanów replik platformy GLOCK może zainteresować RWA Agency Arms EXA. Kryjąca w sobie rozwiązania znane z gen.3 i gen.5 rodziny Glocków ma oferować standard części Vega Force Company, system blokowania zamka z gen.3 i części wewnętrzne w postaci dyszy i blow-back unit z gen.5. Sama dysza może być pomalowana na złoty kolor i symulować sprawdzenie naboju w komorze (co dla niektórych filmowców może być przydatne).

Również same magazynki mają ukryty zawór do nabijania pod stopką magazynka. Jak podaje producent, całość ma możliwość współpracy także z magazynkami od Vega Force Company, Tokyo Marui i WE (chociaż te ostatnie nie są tak wydaje w porównaniu do innych). Replika ma posiadać regulowany spust, obustronne manipulatory, stippling na chwycie, aluminiowy zamek ze światłowodowymi przyrządami celowniczymi i wymienne nakładki chwytu. Dodatkowo ma pasować do kabur Glocka, dzięki zbliżonym wymiarom.

Drugim prezentowanym pistoletem jest RWA Nighthawk Custom War Hawk będący repliką platformy Colta 1911. Jak widać, tutaj do wyboru są wersje bez szyny podlufowej lub z szyną.

Na replice znajdziemy pełne oznaczenia palnego oryginału, wymienne okładziny oraz światłowodowe przyrządy celownicze. Całość oparta jest na standardzie Tokyo Marui MEU, co daje możliwość współpracy z magazynkami CO2 i Green Gas od Tokyo Marui i KJ Works, a także tworzy opcję użycia kompletnego chwytu z replik HiCapy i używania magazynków tej platformy.

Zamek w replice jest wykonany z aluminium i ma dość klasyczny wygląd z paroma nacięciami.

Z kolei nowe repliki elektryczne obejmują serie RWA Battle Arms Development (w skrócie B.A.D.) o długości 7 cali lub 14 cali lufy. Same lufy zewnętrzne mają unikatowe wykonanie z frezowaniem i grawerem czy niskoprofilowym blokiem gazowym. Łoże MLOK na licencji FORTIS jest dodatkowo z systemem szybkiego demontażu.

Przechodząc dalej, korpus, chwyt i kolba są autorskich projektów. Korpus ma lekko przemodelowane gniazdo magazynka i przetłoczenia.

Stosowana kolba to minimalistyczny typ PDW z miejscem na baterię w prowadnicy. Jak widać, dla bardziej wymagających są dodatki w postaci przedłużki prowadnicy i nakładki na stopkę dla większego komfortu. Części wewnętrzne obejmują standardowy szkielet V.2 z układem ASTER GATE, rotacyjną komorę hop-up. Gama kolorystyczna obejmuje prezentuje się w nietypowy sposób.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner