Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

PATRONAT: STALKER - Zona: Nysa 3

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

 

Termin: 2-3 października 2010
Limit wieku: ukończone 18 lat
Limit graczy: 150


Już po raz trzeci na nyskich fortach i przyległym poligonie odbędzie się fabularna gra terenowa (LARP) swobodnie nawiązująca do świata wykreowanego w serii gier komputerowych "S.T.A.L.K.E.R." oraz książki "Piknik na skraju drogi" braci Strugackich. W ciągu dwóch ostatnich edycji impreza zdobyła sobie uznanie wielu miłośników tego typu spotkań. W organizowanie "STALKERa" zaangażowanych jest coraz więcej osób, ponadto wielu graczy wychodzi z własnymi inicjatywami i pomysłami, co przekłada się na dodatkowe atrakcje mające na celu jeszcze bardziej ciągnąć uczestników zabawy w klimat tajemniczej Strefy.

Organizatorzy zarezerwowali 100 miejsc dla osób, które dały się poznać od jak najlepszej strony na poprzednich edycjach nyskiego "STALKERa" - otrzymają one zaproszenia. Pozostałe 50 miejsc to otwarta pula dla pozostałych chętnych.

Więcej informacji (m.in. o rozpoczęciu rejestracji, wysokości składki) będzie pojawiać się sukcesywnie w wątku na forum WMASG: http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=101081

oraz na stronie imprezy: ttp://www.stalker.nysa.pl 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner