Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Nowe domeny do Waszej dyspozycji

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Nowe domeny

Obiecywaliśmy, że nowa odsłona WMASG oznacza nowości, oto pierwsze z nich. Dla tych wszystkich z Was, którzy lubią się pochwalić swoim profilem uruchomiliśmy proste adresy w dwóch nowych domenach: dla prawdziwych maniaków airsoft-maniac.pl oraz airsoft-player.pl.

Za każdym razem, gdy wpiszecie w przeglądarce (Wasz login).airsoft-maniac.pl lub (Wasz login).airsoft-player.pl załaduje się strona z Waszym profilem. Niebawem dostępny także będzie alias w tych domenach dla adresów e-mail.

Dla ekip i formacji przewidzieliśmy natomiast domenę airsoft-team.pl, której użyć można w charakterze aliasu przekierowującego do strony internetowej grupy. Alias ustawia się na dole formularza edycji profilu ekipy lub formacji. Poniżej wyciąg z regulaminu dotyczący aliasów:

VII. Aliasy WWW i pocztowe

  1. Alias musi odpowiadać nazwie ekipy lub formacji. Podszywanie się pod inne ekipy lub formacje jest zabronione.
  2. Aliasy WWW mogą kierować wyłącznie na stronę właściwej mu ekipy lub formacji.
  3. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowaną na stronach, na które kieruje alias.
  4. Redakcja nie gwarantuje ciągłości dostępności aliasu.
  5. Redakcja zastrzega sobie prawo kontrolowania aliasów i odebrania lub zablokowania aliasu w uzasadnionych przypadkach.

Zapraszamy do korzystania z nowych domen.

 

Czat WMASG

Miło nam również poinformować, że uruchomiliśmy zupełnie nowy czat, który jest w pełni zintegrowany z WMASG. Oznacza to, że wystarczy być zalogowanym na portalu, aby od razu móc wejść na czat.

 

Airsoftmap.pl

Ciągle uzupełniamy mapę o nowe miejsca. Jeśli chcielibyście jakieś dodać, informujemy, że obecnie uprawnienia do dodawania miejsc posiadają również moderatorzy for regionalnych i do nich można zgłaszać Wasze miejscówki.

 

Wkrótce kolejne nowości! Prace nad rozwojem WMASG trwają.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner