Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Rozwiązanie konkursu "47. Samuraj"

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Dobiegł do końca nasz konkurs z okazji wydania książki "47. Samuraj" z serii wydawniczej "360 stopni - człowiek na krawędzi". Nadesłaliście 84 zgłoszenia. Wszyscy prawidłowo odpowiedzieli na dwa pierwsze pytania, ostatnie sprawiło Wam już nieco więcej problemów. 31 osób odpowiedziało na pytania prawidłowo:

1. Jak się nazywał samuraj bez pana?

Ronin

2. Jak się nazywał kodeks samurajów?

Bushido

3. Jaka japońska firma produkuje repliki airsoftowe historycznych japońskich broni z okresu II Wojny Światowej: Arisaka i LKM Model 96 (Nambu)?

KTW

Zdecydowana większość z Was, która się pomyliła podawała w odpowiedzi na trzecie pytanie firmę Tanaka, część z Was wskazała także Systemę i Marushina. O firmie KTW pisaliśmy przy okazji newsów poświęconych wymienionym w konkursowym pytaniu replikom.

 

Wygrani

Nagrody w postaci zestawu książki "47. Samuraj" i filmu "7 Samurajów" na DVD otrzymują:

Żukowski Krzysztof

Adrian Fleszar

Piotr Szymczak

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, zaś wszystkim pozostałym dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach już wkrótce!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner