Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

T-shirty Airsoft-Player - nowe informacje!

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Minęło więcej czasu niż planowaliśmy do podania nowych szczegółów, za co Was przepraszamy. Potrzebowaliśmy go więcej na dopięcie wszystkich szczegółów, aby teraz móc Wam podać pełne informacje. W między czasie poprawiliśmy wzory dostosowując się do niektórych Waszych uwag, wielokrotnie bardzo słusznych. Warto zaznaczyć, że wzory są rysowane przez naszego projektanta ręcznie.

Zapraszamy do zapoznania się z poprawionymi wzorami:

 

Rock! Airsoft PlayerRock! MilsimTactical - CQBTactical - SniperNadruk formatu A3 jest wykonany na T-shirtach amerykańskiej firmy Gildan o gramaturze 205g. Bardzo prosimy wszystkie osoby, które już przesłały do nas zamówienie o potwierdzenie zarówno wzoru, jak i rozmiaru (wszyscy zostaną poinformowani o tym dodatkowo drogą e-mailową). Koszulki posiadają rozmiarówkę amerykańską i są duże. Poniżej poglądowa tabela rozmiarów:

 

Gildan - rozmiary

PRE-ORDER I WYSYŁKA

Przypominamy, że do końca stycznia jest możliwość zamawiania T-shirtów w promocyjnej cenie 40 zł z indywidualnym tekstowym nadrukiem na plecach! Prosimy o przemyślane teksty, gdyż nadruk musi zmieścić się w polu 28 x 4 cm.

 

ILUSTRACJA POGLĄDOWA - kwadrat oznacza przybliżone pole zadruku indywidualnego

 

Zamówienia prosimy przysyłać na adres redakcji info(małpa)wmasg.pl

W mailu zwrotnym wyślemy  informacje dotyczące płatności. Akceptujemy płatności na konto i poprzez PayPal.

Zamówienia zrealizujemy 15 lutego, prosimy jednak o wyrozumiałość, w przypadku gdyby liczba zamówień przekroczyła nasze możliwości szybkiego pakowania ;) O wszystkim będziemy informować drogą mailową.

T-shirty wysyłamy za pośrednictwem wyłącznie firmy kurierskiej UPS. Koszt wysyłki 22 zł. Polecamy zbiorowe zamówienia. Istnieje także możliwość odbioru osobistego na terenie Krakowa.

 

WERSJA DAMSKA

Z przykrością informujemy, że obecnie wersja damska jest jeszcze niedostępna. Wszystkie Panie gorąco przepraszamy, postaramy się nadrobić to w przyszłości.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner